Koncert FS Viline u Franjevačkom samostanu

U sklopu Tjedna kajkavske kulture u Krapini održan je koncert FS Viline u atriju Franjevačkog samostana uz glazbenu pratnju Olivera Beloševića, a kao njihovi gosti nastupili su Mirko Švenda Žiga, Ivan Benc i Miljenko Golub. Svojim širokim repertoarom pridobile su mnogobrojnu publiku, pa je prekrasnim ambijentom atrija Franjevačkog samostana odzvanjao gromoglasan pljesak.

Gradonačelnik Zoran Gregurović na kraju koncerta čestitao je svim članicama skupine i podijelio im prigodne poklone.

 

{gallery}https://www.flickr.com/photos/krapina/sets/72157710879499356/{/gallery} 

Skip to content
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.